Rezultati
rezultati PDF Ispis E-mail
Administrator
Thursday, 29 May 2008

U ovoj kategoriji nalazi se kronološki prikaz svih turnira na kojima smo sudjelovale od osnivanja do danas.

Zadnja Promjena ( Sunday, 01 June 2008 )

Rezultati PDF Ispis E-mail
Monday, 26 May 2008

RODINOV MEMORIJAL IZOLA (2001.)

Uspjeh: 3. mjesto
Najbolji vratar: Iva Perica
Posebna nagrada: najbolja tehnička igra

Na tradicionalnog rukometnom turniru koji nosi naziv Rodinov memorijal za veteranke u Izoli, na kojem je u kategoriji žena učestvovalo 10 ekipa, osvojeno je odlično 3. mjesto, nakon pobjede u polufinalnom ogledu s ekipom Velenja. Najbolja vratarka turnira bila je naša golmanica Iva Perica, a dobile smo i posebnu nagradu za najbolju tehničku igru.

BOLERO KUP – BIOGRAD NA MORU  ( 2002. )

Uspjeh: 1. mjesto

Na drugom veteranskom međunarodnom turniru održanom u Biogradu rukometašice Trogira osvojile su 1. mjesto. Najboljom vratarkom proglašena je naša vratarka Iva Perica.

BOLERO KUP - BIOGRAD NA MORU (2003.)

U jakoj konkurenciji na trećem Bolero kupu u Biogradu uspjele smo obraniti naslov prvakinja iz 2002. godine. Titulu najboljeg vratara turnira ponovno je zaslužila Iva Perica.

TURNIR VETERANKI  - SPLIT (2004)

Na turniru veteranki u Splitu ekipa veteranki Trogira osvojila je prvo mjesto nakon što je u finalu porazila ekipu Splita. Iako je cijeli turnir protekao u prisjećanju na prošla vremena nije nedostajalo sportskog žara i želje za uspjehom. Igračice Trogira još jednom su pokazale kako nisu zaboravile igrati rukomet, te da zub vremena nije nagrizao sportski duh.

Najbolja vratarka: Iva Perica

Na tradicionalnom Bolero kupu ove godine nastupile smo u dvije kategorije, iznad 40 godina u kojoj kategoriji smo osvojile 1. mjesto, te iznad 30 godina u kojoj kategoriji smo osvojile 2. mjesto. Uz ta dva pehara Suzna Šuljak proglašena je najboljim strijelcem turnira, dok je Iva Perica, sada već tradicionalno, proglašena vratarkom turnira.

II. RUKOMETNI TURNIR NADA - SPLIT (2005)

Po drugi puta smo nastupile na turniru u Splitu koji organiziraju naše splitske kolegice i po drugi puta smo osvojile 1.mjesto. Važnija od osvajanja prvog mjesta bila je akcija svih učesnica turnira kojom smo, putem pripremljene lutrije, prikupljale sredstva za pomoć kolegici, zlatnoj juniorskoj rezprezentativki Snježani Perić koja je teško pokretna čime smo svi zajedno pokazali da sportski duh živi i izvan terena.

BOLERO KUP - BIOGRAD NA MORU (2006.)

Uspjeh: 1. mjesto (kategorija iznad 40 godina)

Najbolja igračica: Lucijana Škrlj

Da nas godine čine još boljima i jačima, te da nisu prepreka dobrim sportskim rezultatima, pokazale smo ponovno osvojivši prvo mjesto u kategoriji iznad 40 godina. Ove smo godine pokupile i sve ostale nagrade pa je tako Suzana Šuljak proglašena najboljim strijelcem turnira, Lucijana Škrlj najboljom igračicom turnira, a Iva Perica po tko zna koji put vratarkom turnira.

TURNIR VETERANA - SLAVONSKI BROD (2007)

Uspjeh: 1.mjesto

Najbolji strijelac: Katja Brkan
Najbolja igračica: Suzana Šuljak
Najbolja vratarka: Maja Mauko

Na vrlo jakom turniru u Slavonskom Brodu na kojem smo nastupile prvi put osvojeno je 1.mjesto nakon glatkih pobjeda nad svim ekipama u konkurenciji. Osim osvojenog 1.mjesta tri naše igračice osvojile su posebna priznanja:Katja Brkan proglašena je najboljom igračicom turnira, Suzana Šuljak najboljim strijelcem turnira, te Maja Mauko najboljom vratarkom turnira.

Fotogalerija i više o turniru u kategoriji turniri 2007

BOLERO KUP - BIOGRAD NA MORU (2007)

Uspjeh: 1.mjesto u kategoriji  40 i više godina
              3.mjesto u kategoriji  30 i više godina

Najbolji strijelac:Suzana Šuljak

Tradiconalno smo nastupile na Bolero kupu u Biogradu i to u obje kategorije osvojivši 1. Mjesto u kategoriji 40 i više godina, te treće mjesto u kategoriji 30 i više godina. Suzana Šuljak proglašena je najboljim strijelcem turnira u kategoriji 40 i više godina.

Fotogalerija i više o turniru u kategoriji turniri 2007)

BOŽIĆNI VETERANSKI TURNIR - OSIJEK (2007.)

Uspjeh: 5 mjesto

Turnir je organiziran na način da su ekipe podijeljene u tri grupe od kojih tri prve čine grupu koja se borila za pozicije od 1. – 3.mjesta, tri drugoplasirane za pozicije od 4. – 6.mjesta, a tri trećeplasirane od 7.do 9.mjesta.
Prvog dana turinira nakon neprospavane noći (što od pjesme, što od dugog puta) izgubile smo jednu utakmicu koja je nepovratno odnijela mogućnost da budemo prve u grupi i u daljnjem dijelu se borimo za jedno od prva tri mjesta. Iako su kasnije igre u drugoj skupini bile zadovoljavajuće uspjele smo se izboriti za 5. mjesto.

Fotogalerija i više o turniru u kategoriji turniri 2007.

BOLERO KUP - BIOGRAD NA MORU (2008.)

Uspjeh: 3.mjesto

Najbolji strijelac: Marica Tomaš
Miss turnira: Zorica Tomaš

I ove godine nastupile smo na Bolero kupu i to po prvi puta sa dvije ekipe u jednoj kategoriji što je dokaz kako se rukometu vraća sve veći broj bivših rukometašica na što smo posebno ponosne. S obzirom da smo htjele nastupiti u dvije kategorije, kojih na kraju nije bilo, odlučile smo nastupili u jednoj kategoriji pa smo se podijelile na „mlađe i starije“ što u praksi tako i nije izgledalo jer smo momčadi izmiješale, no to nije smetalo da napravimo dobar rezultat. Na dosad najboljem turniru na kojem smo do sada učestvovale dobile smo i posebnu čast jer je prvom miss turnira proglašena naša Zore. Naučene na brojne uspjehe i pehare nekako smo se ovom posebno veselile. Taj jedino još nismo imale.

Fotogalerija i više o turniru u kategoriji turniri 2008.

BIOGRAD CUP 2009. - 9. Međunarodni turnir rukometnih veterana i veteranki

USPIJEH: 1. MJESTO !!!

Najbolja vratarka: Maja Mauko - Trogir

Deveti put za redom nastupile smo na tradicionalnom turniru u Biogradu, te po treći put osvojile 1. mjesto. Iz naših redova dolazi i najbolja vratarka - naša Maja. Za detaljno izviješće klikni ovdje .